BLOG

Move2Sweden. Další ročník české výpravy na turnaj do Falunu

Po úspěšném prvním ročníku akce Move2Sweden, neboli výjezdu na florbalový turnaj do švédského Falunu, přichází další pokračování. Spolek Sports Move opět přinese možnost zúčastnit se tohoto elitního mládežnického turnaje jak celým týmům, tak i jednotlivcům z celé České republiky.

Jalas Floorball Cup je třetím největším florbalovým turnajem na světě, kde každoročně startují stovky týmů ze Švédska, Finska, Švýcarska, České republiky a dalších zemí. Turnaj je místem, kde se můžete poměřit s ostatními týmy, získat zkušenosti z mezinárodního florbalu, poznat kulturu a krajinu švédska či si odvézt nezapomenutelné zážitky.

Turnaj ve Falunu je uspořádán ve všech kategoriích od přípravek až po dospělé pro chlapce i dívky. Potkat se můžete i s nejlepšími hráči na světě místního IBF Falun.

V rámci výpravy Move2Sweden je týmům, hráčům a doprovodu z řad trenérů či rodičů zajištěn kompletní servis od zajištění účasti až po dopravu, ubytování a stravování v místě turnaje.

Spolek Sports Move zajišťuje kompletní servis a účast na turnaji jak celým týmům či klubům, tak speciálně i jednotlivcům z řad mládežnických florbalistů z celé České republiky, jejichž tým se turnaje nemůže z nejrůznějších důvodů z účastnit.

Pod názvem Czech Kings jsou sestaveny týmy z řad zájemců, kterým je přidělen zkušený trenér a zajištěna účast na turnaji včetně kompletního servisu.

Více informací o výjezdu Move2Sweden: www.move2sweden.cz

Více informací o týmu Czech Kings: www.zakrale.cz či o jejich účasti na turnaji ve Falunu: www.zakrale.cz/jalas-floorball-cup