BLOG

Propojujeme sport s pohybem

Chceme hýbat český sportem a posouvat jej správným směrem, tak aby sportovní pohyb byl součástí života každého z nás. Proč? Protože pohyb a sport jsou součástí našich životů a my víme, že sport motivuje lidi k vekým činům a přináší jim spokojenější a delší život.

Pohyb je v životě každého z nás nezastupitelný a pro nás je základem. Pohyb předchází sportovní činnosti, protože pokud se nebudete umět správně pohybovat, sport vám bude spíše zavazet a dřív nebo později se pro vás stane přítěží. Bez správého pohybového základu zůstanou vaše cíle pouhými sny a váš progres časem narazí na svůj limit.

Našim posláním je v lidech již od dětského věku vytvářet lásku k pohybu, tu v nich udržovat a motivovat je k dalšímu progresu v jejich životě. Vychováváme zdravé a sebevědomé lidi, kteří mají radost ze života a z pohybu. My nevychováváme olympijské vítěze, ale šampióny svých životů.

Víme, že abyste věci dělali správně, nejdříve je potřeba láska a pak technika. Následně se vítězství dostaví samo, ať již je vítězství pro vás cokoliv.